• Fullscreen Slideshow

    Aprica

    Oblíbené středisko v italských Dolomitech

Aprica, středisko, které budete mít rádi

Aprica, středisko, které budete mít rádi

Aprica je oblíbenou turistickou destinací, která nabízí veškeré služby spojené se zimními radovánkami. Více než 50 kilometrů skvěle udržovaných sjezdovek a 15 kilometrů běžeckých tratí, které po celou sezónu příjemně hladí sluneční paprsky, uspokojí i toho nejnáročnějšího lyžaře.

Číst více


Ubytování v Aprice

Ubytování v Aprice

Ve středisku Aprica je mnoho příležitostí najít požadované ubytovací kapacity, od Hotelů s komplexním servisem až po skvěle vybavené apartmány. V nabídce cestovní kanceláře Fede najdete ověřené kapacity: Hotel ITALIA, Hotel URRI, Hotel SAN LORENZO, Rezidence CASA VITTORIA.

Číst více


Co ještě k Aprice dodat?

Co ještě k Aprice dodat?

Aprica leží v jednom z nejdelších ledovcových údolí Evropy, 100 km dlouhém údolí Valtellina. Město Aprica má zhruba 1600 obyvatel. Nachází se ve stejnojmenném průsmyku v nadmořské výšce 1172 m a je spojnicí mezi Valtellinou a Val Camonicou v provincii Sondrio.

Číst více

CK Fede, s.r.o.

Cestovní kancelář Fede, s.r.o., zahájila 18. 12. 1995 činnost poskytováním služeb českým klientům na území Itálie, již od počátku oslovovala klienty kvalitními a v ČR jedinečnými produkty. Během krátké doby získala sympatie fanoušků zimních sportů v italských Dolomitech a zařadila se mezi přední české touroperátory, nabízející zimní zájezdy a pobyty. V oblasti letní rekreace se nejprve zaměřila na letecké zájezdy na nejkrásnější italské ostrovy a svou nabídku postupně obohacovala. V současnosti, mimo stále se rozšiřující nabídku lyžování, ať již autobusem či vlastní dopravou, předkládáme našim klientům možnost navštívit zajímavé a populární letní destinace ... více zde

Jeruzalémská 3, 110 00 Praha 1

telefon: +420 224 142 340, +420 224 142 350, +420 224 142 356

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

web: www.fede.cz

Další TOP střediska v Dolomitech a alpách

Dolomity Superski

Dolomity Superski

Lyžařská oblast Dolomiti Superski, ležící v severoitalské provincii Trentino, je právem označována za skutečný ráj zimních sportů. Obrovská rozloha a krásné přírodní scenérie dělají z této oblasti jedničku mezi lyžařskými regiony nejen v Itálii. Dolomity Superski, komplex sdružující 12 kvalitních samostatných vysokohorských středisek nemá konkurenci v celé Evropě.

Číst více

Livigno

Livigno

Livigno bývalo jen malé městečko, které bylo po staletí v zimě zcela odříznuté od světa. Postupem času se rozrůstalo, vyrůstaly zde nové a nové sjezdovky, vybudovaly se příjezdové cesty a tunely a dnes Livigno patří k nejvyhlášenějším a nejvyhledávanějším střediskům Itálie pro úchvatné scenérie a kvalitu lyžařských středisek.

Číst více

Val di Sole

Val di Sole

Slunečné údolí Val di Sole patří k nejrozsáhlejším oblastem italských Dolomit a rozprostírá se na rozhraní severoitalského Trentina a Lombardie. Zahrnuje 6 lyžařských středisek Pinzolo, Pejo, Marilleva/ Folgaria, Madonna di Campiglio, Ponte di Legno a Passo Tonale.

Číst více

Zájezdy do Aprici

There are not feed items to display.
  • Check if RSS URL is online
  • Check if RSS contains items